Tutorialspoint

Melih Sadettin Sahin

Instructor

Courses (1)

chevron

About

chevron

Merhaba Ben Melih, Mobil ve Web alanında Blockchain Geliştiricisiyim. 4 yıl önce yatırım yapmaya başladığım kripto dünyasında her geçen gün yeni şeyler öğrenerek kendimi geliştiriyorum.


4 yıl önce kendi kendime neden kendi kripto ve blockchain projelerimi geliştirmeyeyim diye düşündüm. O zamandan beri Akıllı Sözleşmeler (ERC-20, ERC-721, ERC-777 ve ERC-1155), JavaScript, TypeScript, WEB3.js, Ethers.js, Solana/web3.js, Metaplex konularında becerilerimi geliştiriyorum. , Moralis, WalletConnect.js, blockchain kodlama (sağlamlık), HTML - CSS, Node.js, React, React-Native, MERN ve DApp projeleri.


Makine mühendisliği lisans eğitimimi tamamladıktan sonra, Fintech dünyasında rekabetçi bir yer edinebilmek için Finansal Yönetim alanında yüksek lisansımı tamamladım. Son 3 yıldır Fintech alanında freelancer olarak kripto para birimi danışmanlığı hizmeti vermekteyim.


Bir yazılım geliştirme şirketinde Front-End ve Blockchain Geliştiricisi olarak 10 ay çalıştım ve burada Trust Wallet'a benzer bir mobil cüzdan yaptım. Bazı projeler için NFT'ler ve Minting web siteleri yaptım. Ayrıca, büyük bir Metaverse projesinin Front-End ve Blockchain Geliştiricisiydim.


10 ay önce blockchain uygulamaları geliştirmek için kendi şirketimi kurdum ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyorum. Baştan sona projelerin tüm tasarımını, Front-End, Back-End, Blockchain ve yayınlama işlemlerini kendim yapıyorum. Şimdiye kadar 3 ürün ve 1 JS mobil blockchain kütüphanesi geliştirdim.


Şimdi de, edindiğim tecrübeler doğrultusunda blockchain öğrenmek istiğenler ile Udemy Platformunda eğitim vermeye başladım.

Social Links

chevron

Talk to us

1800-202-0515